Lader voor ACER ADP-40TH - 19V-2.15A 40W - Laptop-oplader voor Acer Aspire One A 110L A150-1006 D150-1Br

30 day money back

ACER ADP-40TH Adapter

  • Voorraad: Op voorraad !
  • Productcode:
  • ACE17130
  • SKU:
  • GSB0FI
  • Ingangsspanning:
  • 19V-2.15A 40W
  • UOutput voltage:
  • 100-240V, 50/60Hz
  • Dimension:
  • 5.5mm * 1.7mm
  • Color:
  • Merknaam:
  • acer
  • Condition
  • (Brand new)star rate
  • Normale prijs: € 53
  • Onze prijs: € 34
ARTIKELOMSCHRIJVING

acer ADP-40TH Adapter de lage prijs! De hoogste kwaliteit acer ADP-40TH Laptop-oplader , Het is veilig en pas certificering !
Onze garantie: 100% nieuw + 1 jaar garantie + 30 dagen geld terug + 100% Veilig Winkelen Garantie + Snelle verzending.

De AC netstroomadapter zorgt voor de juiste stroomvoorziening naar je laptop en laadt ook nog eens de accu op.
Bij de aankoop van een nieuwe laptop adapter moet u letten op de spanning, op de stroom en de plug.
Allereerst dient de outspanning (Volt) overeen te stemmen met het apparaat. Laptops werken op een spanning tussen 18 en 20 Volt.
Indien de laptop adapter een te lage spanning heeft, zal de laptop vaak niet werken en is dit slecht voor de accu.
Een te hoge spanning van de laptop adapter is vaak fataal voor de laptop en vaak ook voor de laptop lader.
Een afwijking in het voltage van 5% (dus 5% hoger of 5% lager) wordt voor een laptop over het algemeen gezien als normaal.

biedt alleen de beste kwaliteit Batterij & Adapter, waardoor u met alle vertrouwen kunt winkelen.

  • 12 maanden garantie.
  • Niet goed? geld terug.
  • Veilige betaalmethodes.
  • ACER Adapter

Dit product is ook bekend als:

ADP-40TH ADP-40TH A

Geschikt voor onder andere de volgende modellen:

Acer Aspire One A 0A 110-1722 Series
Acer Aspire One A 110L Series
Acer Aspire One A 150L Series
Acer Aspire One A150X Series
Acer Aspire One AOA110-1295 Series
Acer aspire one AOA110-1626 series
Acer Aspire One AOA150-1006 Series
Acer aspire one ZG5
Aspire One 10.1" - Black
Aspire One 8.9" - Black
Aspire One A110-1295
Aspire One A110-1545
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1831
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-1955
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-Agc
Aspire One A110-Aw
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire One A110-BGw
Aspire One A110-Bw
Aspire one A 110L blau
Aspire one A 110L weiss
Aspire one A110X Black Edition


Aspire One A150-1006
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1126
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1672
Aspire One A150-1890
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Aw
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-BGw
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bw
Aspire One A150-Bw1
Aspire one A 150L blau
Aspire one A 150L weiss
Aspire one A150X blau
Aspire one A150X weiss


Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br

* Mocht de adapter toch niet passen of het probleem niet oplossen dan kun je jouw aankoop binnen 30 dagen na ontvangst retourneren.

NIEUWSTE TABLET PC ACCU

Accu-pc.nl de specialist op het gebied van Accu's en Batterijen. Wij bieden diverse soorten accu’s, laptop accu's, NiCd, NiMH,Lithium batterijen en Backup batterijen.
Als u op zoek bent for Het merk Nieuwe laptop batterij bij de Meeste Voorkeur prijs, je bent op de Juiste Plaats. Snel desalniettemin aanvaardt! 1 jaar garantie, Hoge Kwaliteit, lage prijs !


  • A1547
  • C31-EP102
  • C11-TF500TD
  • C21N1334
  • AP14F8K
  • AP14A8M
  • AP13P8J
  • G3HTA003H
  • L12T1P3
  • P21GK3

AC Adapter Nieuwe producten

  • Acer Adapter ADP-180MB K...
    € 78

    ADP-180MB
  • Acer Adapter ADP-180MB...
    € 78

    ADP-180MB
  • Acer Adapter ADP-180MB K...
    € 78

    ADP-180MB
  • Acer Adapter H0OW59H0085...
    € 78

    H0OW59H0085
  • Acer Adapter R33030...
    € 78

    R33030
  • Acer Adapter KP.18001.002...
    € 66

    KP.18001.002

GSM Batterij
Lenovo GSM Batterij BL198
Mobiele telefoon batterij voor Lenovo S880 S890 S920 A830 A850 A860E A678T K860 2000MAH 3.7V
ASUS GSM Batterij C11P1320 C11PdJ3
Mobiele telefoon batterij voor ASUS ZenFone 4 PF400CG A400CG Padfone Mini 4.5Wh 3.8V
Lenovo GSM Batterij BL219
Mobiele telefoon batterij voor Lenovo Smartphone A850+ A916 A880 A889 S856 2500mAh/9.50Wh 3.8V
APPLE GSM Batterij A1389 A1403 A1416 A1430
Mobiele telefoon batterij voor iPad3 ipad4 iPad 3 3rd ipad 4 11560mAh 11560mAh/25Whr 3.7V
HTC GSM Batterij BM59100
Mobiele telefoon batterij voor HTC Rio Windows Phone 8S A620e 1700mAh 3.8V
Intermec GSM Batterij 318-043-002
Mobiele telefoon batterij voor Intermec CN70 Intermec CN70E Scanner 4000mAh/14.8wh 3.7V
NIEUWSTE
CLEVO NOKIA LG
HASEE MSI MEDION
MOTOROLA SAMSUNG
Goedkope en goede batterij
HP RT09
ASUS A32N1331
Clevo P650BAT-4
INFORMATIE
Vervoeren
Betaalmethoden
KLANTENSERVICE
Veelgestelde vragen
Retourneren en Garantie
Neem contact met ons op
VEILIG WINKELEN
Bedrijfsprofiel
Nieuw in ons assortiment
Blog